Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.
[x] ZAMKNIJ


Serwis olejowy

Jeśli nagle w Twoim aucie zapaliła się czerwonka kontrolka ze znaczkiem przypominającym naczynie z olejem to niestety masz poważny problem. Życie Twojego auta uzależnione jest od właściwej pracy silnika ,czyli serca Twojego samochodu. Olej silnikowy tak jak krew u człowieka ma za zadanie zapewnić prawidłowe funkcjonowanie silnika oraz odpowiada za jego żywotność i odpowiednią trwałość.

Podczas eksploatacji auta olej w silniku ulega zanieczyszczeniu , co po jakimś czasie uniemożliwia właściwe smarowanie silnika. Nieodpowiednio dobrany olej może spowodować przyspieszone zużycie silnika. Warto temu przeciwdziałać już dziś, właściwie dobierając olej w samochodzie. 

Prawidłowy dobór oleju zapewnia wykwalifikowana kadra AUTOEFECT. Pamiętać należy o następujących zasadach dotyczących doboru właściwego oleju:

 1. 1. Okres wymiany oleju powinien przebiegać ściśle według zaleceń Producenta Twojego auta i kształtuje się na następujących poziomach:
  • 15 000 km – standardowa ilość
  • 30 000 km – w nowoczesnych silnikach benzynowych
  • 50 000 km – w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych z turbodoładowaniem
 2. 2. W pojazdach o znacznym przebiegu nie należy stosować oleju o wyższej jakości niż dotychczas używany gdyż może wystąpić wymywanie w silniku nagromadzonego przez lata eksploatacji nagaru.

 3. 3. Mieszanie oleju powinno być dokonywane tylko w przypadku olejów o tej samej klasie w związku z obniżeniem parametrów jakościowych oleju z wyższej klasy.

 4. 4. Oleje syntetyczne i półsyntetyczne zalecane są do samochodów nowych lub o niewielkim przebiegu , szczegółów udzielamy podczas indywidualnych konsultacji

Jesteśmy autoryzowanym Serwisem PLATINUM OIL ze względu na wysoką jakość tych produktów przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Zapraszamy do skorzystaniu z wymiany oleju wszystkich Klientów z Gościcina i okolic.

W ramach bezpłatnej kontroli, przed każdą naprawą - nasz mechanik sprawdzi poziom oleju w Twoim samochodzie i zaproponują Ci uzupełnienie bądź wymianę oleju.

Jeśli uważasz ,że marka Platinum nie budzi Twojego zaufania to poinformuj nas o tym, a my niezwłocznie dostarczymy Tobie olej innego Producenta np. Castrol , Mobil lub inny jaki sobie zażyczysz.

Umów się na wizytę!

 • Nasz adres

 • 84-241 Gościcino k./Wejherowa, ul. Miodowa 14
 • Kontakt

 • 58 736 45 35
 • 609 289 170
 • Lepsze życie Twojego auta

 • Szybkie zapytanie

Nasze marki:    www.redcomltd.pl